zadzwoń do nas
600-88-46-13
pn-pt (8-16)
Rozwiń
CENA NETTO   

o firmie

RAMZ- Automatyka jest dystrybutorem części elektronicznych, elektrycznych i przemysłowych.  Zajmujemy się handlem komponentów automatyki przemysłowej, oraz szeroko pojętą działalnością usługową w zakresie systemów automatyki przemysłowej  na obiektach oraz oceną ryzyka i bezpieczeństwa maszyn oraz projektów i dostosowań do wymagań zasadniczych i minimalnych odnośnie dyrektyw europejskich dotyczących bezpieczeństwa przy budowie i użytkowaniu maszyn.

Naszym celem jest pomóc Państwu szybko i sprawnie znaleźć wszystkie produkty, które są niezbędne do prawidłowego działania waszego sprzętu oraz zapewnią komfort i bezpieczeństwo w Państwa pracy.

Proponujemy szeroki asortyment z zakresu elektryki, elektroniki, mechaniki, elektromechaniki, transmisji danych, sterowania procesami. W miarę możliwości staramy się, aby proponowany przez nas towar był dostępny od ręki, a jego wysyłka nastąpiła do 24h od zaksięgowania wpłaty za fakturę pro forma lub dokonaniu zamówienia za pobraniem.
(wysyłka terminy)

Zamówienia składają Państwo przez Internet. Nasi konsultanci są do Państwa dyspozycji codziennie w godzinach od 8: 00 do 16: 00 (od poniedziałku do piątku). Dodatkowo oferujemy Państwu dostęp do danych technicznych produktów, bezpłatne przeglądanie i drukowanie kart danych technicznych, a także użyteczne oprogramowanie.
Powrót na górę
Partnerzy

Projekt i wykonanie: netkoncept.com